תהליך בחירת עוגת החתונה

תהליך בחירת עוגת החתונה

תהליך בחירת עוגת החתונה

לא יודעים מאיפה להתחיל? קראו את ההמלצות שלי והזמינו עוגות חתונה באילת באתר דליסיאס.

עוגת חתונה היא עולם. עולם שלם של טעמים, גדלים, סגנונות ומראה.

בדרך כלל חושבים שלכאורה מדובר בסך הכל בעוגה. ומה כבר עוגה יכולה לעשות ולתרום? היא רק עוגה.

אז מסתבר שלא. מסתבר שלעוגה ישנם תפקידים רבים בעצם הווייתה. העוגה הזו שאמורה לעמוד שם על כס של כבוד באולם ולהביט על כולם מהצד, העוגה שאמורה להיות חלק מעיצוב האירוע, מעין פיניש נוסף בקונספט הכללי של הערב, העוגה הזאת אומרת משהו עליכם, הזוג. וכמו בכל דבר שמעיד עלינו אנו רוצים לבחור את הטוב ביותר.

 עוגת חתונה כן או לא–  נכון, זה המובן מאליו אבל עדיין תחנה חשובה. הזוג צריך להחליט האם הוא בכלל מעוניין בעוגת חתונה. ישנם כאלה שמחליטים שלא, יותר ויותר מחליטים שכן ובצדק. כי אין על ההתרגשות של טקס פריסת העוגה לפני כל האורחים וגם הדרך המובילה לבחירתה היא מהנה ובעיקר, טעימה.

קונספט העוגה– היום יותר מתמיד ישנה הקפדה על התאמת מראה ואופי העוגה לקונספט הכללי של האירוע. בין אם קונספט האירוע הוא צעיר ומודרני או כפרי וחמים ישנה אי שם העוגה המתאימה בדיוק עבורו.

סגנון העוגה–  ישנם המוני סגנונות עוגות ועל הזוג להחליט מה הסגנון המועדף עליהם בהתאם לאופי שלהם, לטעם שלהם ולחשק שלהם. האם זאת תהיה עוגת חתונה קלאסית- לבנה וצחורה או האם זו תהיה עוגת חתונה רטרו רומנטית- עם תחרה או עיטורי פנינה? עוגה מודרנית או עוגה הומוריסטית ומשעשעת? בקטגוריה הזו פשוט אין סוף לסגנונות ולאופציות העיצוב. בזמן האחרון אני מקבל המון הזמנות של עוגות מבצק סוכר כאן באילת, עוגות כאלה מאוד מתאימות לעוגות חתונה.

 גודל העוגה– גם פה קצרה היריעה. כל כך הרבה אפשרויות קוסמות ויפות כשצריך לבחור רק אחת. האם זו תהיה עוגה גדולה ומפוארת או עוגה קטנה ועדינה? עוגת קומות מתוחכמת או עוגה המורכבת מקאפקייקס אישיים ויפים? אולי בכלל נתפרע עם עוגה עקומה?

אז נכון, יש הרבה על מה לחשוב. הפקת חתונה היא עניין מאתגר ומורכב המכיל בתוכו עשרות החלטות חשובות. החוכמה היא פשוט ליהנות מהדרך.

 היינו הך בתהליך בחירת העוגה. צאו, תבדקו, תטעמו, תתענגו על כל ביס במבחן. ההיצע אדיר ומבלבל אבל בדיוק כמו בבחירת בן/בת הזוג- ידעתם שזה זה על סמך הלב והבטן, נכון? תיישמו את זה גם עם עוגת החלומות שלכם. זה עובד.

רוצים לטעום את העוגות שלי? מוזמנים ליצור איתי קשר ולתאם משלוחי עוגות באילת!

קונדיטוריה עוגות באילת זה דליסיאס!

 

עוגות חתונה באילת
סגירת תפריט