עוגיות וסוכריות מעוצבות באילת

כל הטעמים והגוונים במטבח אחד – עוגות ועוגיות באילת

עוגות בצק סוכר או סוכריות מעוצבות הם התמחות אותה פיתחתי במשך השנים מאז התאהבתי בבצק הנפלא המאפשר ליצור כל צורה, בכל צבע ובכל עבודת קונדיטוריה. מרגע שהתחלתי לפסל ולעצב בבצק סוכר, חידדתי את יכולותיי באמצעות קורסים, השתלמויות וניסיון בלתי פוסק להשיג את השלמות הנדרשת בכדי להגיש לכם את העוגות והממתקים הטעימים והיפים ביותר…  

רוצים עוגת בצק סוכר לאירוע הקרוב שלכם? צרו קשר עכשיו!

לא רק עוגות בצק סוכר…

כמו עוגות בצק סוכר, ההפתעה והיופי שבדבר, הם אלו אשר הופכים גם את הסוכריות המעוצבות של לורה לי לשם דבר במסיבות, חגים ואירועים מיוחדים. סוכריות מעוצבות בעבודת יד הן לא רק ממתק משובח הניתן להגשה במסיבות, אלא שהם מהווים גם דרך מצוינת לקדם מכירות ואפילו כמתנה לחגים. סוכריות מעוצבות ואפילו עוגות בצק סוכר מוגשות כתמונה טעימה בעלת צורה מיוחדת ואפילו כגימיק מרהיב לכל צורך.

כל אירוע באילת, כל הזמן…

לכל מסיבה באילת ובכל זמן, המטבח של דליסיאס – סנדרה שרף לי עומד זמין לרשותכם. עם זאת, הכנתן של עוגות בצק סוכר ואפילו סוכריות מעוצבות דורשות זמן רב, זאת בשל מגוון המרכיבים והדקויות הנדרשות להכנת המוצר הסופי. לכן בטרם האירוע רצוי להקדים ולהזמין מראש דרך האתר או בשיחה טלפונית.

מותג לא צריך להיות יקר…

דליסיאס נחשבת כיום לאחד המותגים המובילים באילת בתחום העוגות המעוצבות, עם זאת ובניגוד לרבים אחרים, בסליסיאס נהוג לזכור כי הטעם הטוב והזכות לשמוח שמורים לכולם, לכל ילד ולכל מבוגר. אני מזמינה אתכם היום להתרשם ממגוון עוגות בצק סוכר מרהיבות וססגוניות, שולחן ממתקים שונים לכל אירוע וכן עוגות מעוצבות שיהפכו כל רגע משעמם למסיבה של טעם וצבע.

רוצים לראות על מה כל הרעש?

אירוע חגיגי בעיר אילת באופק? סתם בא לכם לדעת יותר? אני מזמינה אתכם להתאהב בבצק הסוכר וגם להכיר את הסודות הכמוסים שיאפשרו גם לכם להכין את העוגות המושלמות ביותר. פנו אלי עוד היום להזמנת עוגה מבצק סוכר באילת או הצטרפו אלי לאחת הסדנאות של סנדרה שרף, בואו ללמוד איך להכין סוכריות מעוצבות, עוגות בצק סוכר ועוגיות בשלל צורות וצבעים.
סגירת תפריט