עוגות אישיות באילת

עוגות אישיות באילת

עוגות אישיות כבר הפכו לסטנדרט בעולם עוגות יום הולדת והמשפט המוכר אין חגיגה בלי עוגה הפך להיות אין חגיגה בלי עוגות אישיות. מה נאמר? עוגות אישיות הן באמת יותר מכל עוגה אחרת. הן יותר יפות ומושקעות, יותר צבעוניות ויותר מושכות תשומת לב. בנוסף לכך עוגות אישיות נותנות לדמיון להתפרע. האפשרויות פתוחות ובלתי מוגבלות וכל אחד ואחת יכולים להזמין את עוגות האירוע שלהם או את עוגות יום הולדת שלהם בדיוק כפי שחלמו תמיד שהם יהיו. עוגות יום הולדת תמיד היו ותמיד יהיו השיא של כל חגיגת יום הולדת. ברגע שבו מכניסים את העוגה עם הנרות, האורחים כולם מתכנסים, האורות כבים ותשומת הלב כולה מופנית לחתן, או כלת השמחה. לא משנה אם זה יום הולדת שלוש, שלו עשרה, או שלושים, ההתרגשות גדולה בכל יום הולדת והרגע הזה שבו עומדים מול עוגת יום ההולדת, מביעים משאלה לשנה הבאה עלינו לטובה ומכבים את הנרות, הוא הרגע שזכור מכל יום הולדת. לכן עוגות יום הולדת תמיד מקבלות את הכבוד וההתייחסות הראויים להן ולכל יום הולדת אנו רוצים לבחור עוגות יום הולדת מושלמות. עוגות אישיות הן הפתרון המושלם כאשר רוצים עוגות יום הולדת שכולם ייזכרו. אצלנו תוכלו למצוא עוגות יום הולדת ושלל עוגות אישיות לכל אירוע. עוגות אישיות בדמויות מצוירות, עוגות אישיות עם כוכבי הילדים, עוגות אישיות לחתן ולכלה ועוד.

מחפשים מתנה מקורית עבור אירוע חגיגי? רוצים להפתיע, לרגש, לשעשע? עוגה מעוצבת יכולה להיות מתנה נפלאה. ניתן למצוא אצלי "דליסיאס" מגוון עצום של עוגות אישיות באילת, מפוסלות ומצוירות, שהופכות כל אירוע ליוצא דופן. באמצעות בצק סוכר, שוקולד, מרציפן, סוכריות וצבעי מאכל ניתן ליצור קישוטים מעוצבים כיד הדמיון, שיהפכו את העוגה ליצירת אומנות. ענף העוגות המעוצבות בארץ התפתח מאוד בשנים האחרונות וניתן למצוא היום עיצובים כה מרשימים, עד שניתן לשכוח שהם גם אכילים ואף טעימים. בגלריות העוגות המעוצבות בהמשך עמוד זה ריכזנו עבורכם מגוון עשיר של עוגות יפהפיות שעוצבו על ידי מיטב המומחים.

בבואנו לבחור עוגה מעוצבת, כדאי קודם כל להגדיר את מטרתה: לידה, יום הולדת, בר-מצווה, מסיבת גיוס, יום נישואין, מסיבת רווקות, חג?… ניתן להתאים את עיצוב העוגה לנושא האירוע למשל לברית מילה, עוגה בצורת עגלת תינוק או מוצץ, ליום נישואין עוגה בצורת טבעת או זוג מתנשק. כמו כן תוכלו לבחור את נושא העוגה על פי האדם לו היא מיועדת. למשל למי שהתחביב שלו הוא כדורגל, תוכלו לעצב עוגה בצורת מגרש כדורגל, לשחקן ברידג', עוגה בצורת קלפים, לפסנתרן, עוגה בצורת פסנתר. אם בעל השמחה הוא ילד או ילדה, אפשר לעצב את העוגה בצורת הגיבור האהוב עליו (ספיידרמן, סופרמן, ברבי, דורה, סוניק, בוב ספוג, תומס הקטר, הפנתר הורוד, פו הדב…).

לצד עיצובים מודרנים מתוחכמים, ניתן למצוא קו של עיצובים קלאסיים. העוגות בעיצוב הקלאסי מקושטות באלמנטים אכילים בצורת פרחים, סרטים, פרפרים, תחרה או סתם עיטורים אבסטרקטים לרוב בצבעי פסטל. בניגוד לעוגות המודרניות שנראות לעיתים כמו יצירות מפוסלות יותר מאשר עוגות, שומרות העוגות הקלאסיות על הצורה הקונבנציונאלית העגולה או המרובעת.

סגירת תפריט