עוגות חתונה

במיוחד ביום המדהים הזה, איפה ששתי נפשות מתאחדות לעד.
תענוגות בעבודת יד כדי להאיר את היום שלך. בין אם זה שוקולד, וניל או קינמון, אני משתמשת בחומרי גלם הטובים ביותר כדי לייצר את הטעמים הנמסים בפה.

"עוגות טעימות, טעם נפלא בפה"

אני מאוד אוהבת לתת שירות מהלב, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ולספר לי איזה עוגה בדיוק אתם מחפשים, יהיה מאוד שמחה לעזור לכם.
0543367813 - sandra@delicias.co.il
סנדרה צרף

מגוון עוגות לגברים

את הטעם והעיצוב אתם בוחרים, בנוסף אתם מקבלים את ההמלצות שלי לפי הצורך, אני כבר שנים מתמחה בייצור ואפיה של עוגות והצלחתי לגרום שעגות שלי בנוסף למרשימות יהיו גם טעימות.

עוגות לחתונות, אירוסין ועוד...

חתונה או כל חגיגה אחרת זאת הזדמנות נהדרת להפתיע ולרגש עם עוגת מעוצבת. דרך טובה לעשות זאת זה על ידי הפעלת כל החושים: טעם, ריח, מגע וריאה, ואין דרך יותר טובה להפעיל אותם מאשר עם עוגה בעיצוב אישי עם טעם וניחוח נהדרים, טקסטורה שנמסה בפה שלנו וויזואליות שיגרום לה להיות אלמנט מושך תשומת לב במסיבה.

טעמים ומגוון

כציפוי העוגות אני משמשת במה שתבקשו ממני, לעוגות זילוף אני עושה שימוש בקרמים כגון: שמנת מתוקה או צמחית, בנוסף בצק סוכר. אני מאוד אוהבת לעשות שימוש בשוקולד לבן ושוקולד מריר, לבסוף הלקוח מחליט. 

נגן וידאו

גלרית עוגות לחתונה

העוגה עצמה חייבת להיות אוורירית וטעימה, בלי להגזים עם כמות הסוכר כדי ליהנות מהטעמים של המילוי.
שכבות טעימות ועדינות, את העוגות שלי אני מכינה עם הרבה שכבות והמילוי שלהם הוא מגוון: גנך שוקולד, נוטלה, ריבה מפרות כגון אפרסק, פרות יער, תות ועוד. פרות יבשים כמו: בוטנים, שקדים ועוד. רק תגידו מה אתם מעדיפים.

צרו קשר!

  • לוס אנגילס 1102 - אילת
  • sandra@delicias.co.il
  • 0543367813
סגירת תפריט